BezMyši

Fakturace - sklad nejenom pro ty co nemají rádi myš

Distribuce programu

Program je dodáván pouze v elekronické podobě, bez tištěného manuálu.

Přechod na plnou verzi

Na plnou verzi programu z verze START, se přejde zadáním licenčního čísla do programu.

Práce v síti

Program není určen pro práci v síti.

Jakou zvolit tiskárnu

obrázek

Pro výběr tiskárny je rozhodující zda tiskárna podporuje tisk z DOSu a je připojena přes LPT port (ne USB). Pokud toto splňuje vyberte tiskárnu, která tiskne přímo na port (za názvem tiskárny je číslo portu např. LPT1).
Více ...

 

Jak napsat znak @, % # apod.

obrázek

Kdykoliv při spuštěném programu lze přepnout klávesnici kombinací kláves ALT+F8 na výchozí klávesnici, kde se daí tyto znaky psát.
Více ...

 

Tisková sestava se nedotiskne

Pokud se program provozuje pod Windows 95/98 a sestava se celá nedotiskne, zvolte v prostředí Windows nabídku Start/ Nastavení/ Tiskárny. Pravým tlačítkem myši klikněte na předvolenou tiskárnu.
Více ...

 

V okně nebo přes celou obrazovku

Ve vlastnostech ikony, kterou se spouští program BezMyši, je možné nastavit buď zobrazení v okně (velikost okna je dána zvoleným písmem) nebo přes celou obrazovku. Vlastnosti zástupce se vyvolají kliknutím na ikonu programu pravým tlačítkem myši, kdy se objeví nabídkové menu.
Více ...

 

Velikost písma

Ve vlastnostech ikony, kterou se spouští program BezMyši, je možné nastavit velikost písma. Volba písma ovlivňuje velikost okna. Vlastnosti zástupce se vyvolají kliknutím na ikonu programu pravým tlačítkem myši, kdy se objeví nabídkové menu.
Více ...